Otse põhisisu juurde
Logi sisse
Soovinimekiri
Ostukorv
Let's get ready for
Black Friday!
Uskumatud pakkumised ja allahindlused5

MUST REEDE e-poes ABOUT YOU

Must Reede on möödas, kuid ABOUT YOU-st leiad oma lemmikmoodi soodsa hinnaga aasta läbi! Leia siit naiste moekaupade allahindlusi ning osta riideid, jalatseid ja aksessuaare hea hinnaga. Härrased leiavad soodustusi meesteriiete osakonnast. Telli täna – toome sulle tooted tasuta saatmisega* otse koju.

Must reede 2022 - 25. november 2022

MUST REEDE toob ka sel aastal suured allahindlused. Eksklusiivsed soodustused panevad iga ostleja südame kiiremini lööma! Kuid mis on massiivse MUSTA REEDE pakkumiste ajalugu? ABOUT YOU valgutsab Sind selles osas.


MUST REEDE on algselt pärit Ameerikast ja tähistab päeva peale tänupüha. See püha pereringis täis armastust ja kalkuni söömist on võrdväärne varasema viljasaagi pidustustega. Tänupühale järgnevat reedet ja nädalavahetust kasutavad ameeriklased traditsionaalselt perega ajaviitmiseks, ning et soetada juba esimesi kingitusi, sest jõuluhooaeg on algamas!


Muidugi märkasid seda trendi ka kaupmehed ja hakkasid suurte allahindlustega oma müüki tõstma. Paljud poed avavad oma uksed MUSTAL REEDEL juba hommikul kell 5, et esitleda oma eripakkumisi ja soodustusi. Ning mitmed ostlejad seisavad juba öösel poodide järjekorras, et oma ihaldatud soodustus või eripakkumist saada.


Sellest ajast saati, kui internetis ostlemine populaarseks saanud on, tähistatakse tänupühale järgnevat esmaspäeva täie rõõmuga KÜBERESMASPÄEVANA. Samal ajal kui MUSTA REEDE pakkumised olid tavapoodidele mõeldud, siis KÜBERESMASPÄEVA PAKKUMISED olid e-poodidele mõeldud. Vahepeal on mõlemad päevad kokku sulanud ja seetõttu pakutakse terve nädalavahetuse häid diile.


Aga kust pärineb meie superpakkumiste tabav nimi?

MUSTA REEDE nimetekkimise kohta eksisteerib mitmeid teooriaid ja müüte, siit leiad Sa kolm kõige populaarsemat:


  • 1. teooria: Suured rahvamassid, kes sel reedel ostukohtades tunglevad näevad välja nagu suur must mass.
  • 2. teooria: Tänu soodusmüükidele muutuvad kaupmeeste punased numbrid mustadeks.
  • 3. teooria: Lugedes oma suurt kasumit üle, lähevad kaubitsejate sõrmed mustaks.

Ühega on kõik nõus, kaubitsejad teenivad ja meie säästame - ja säästame veel palju!

MUST REEDE kohtub ABOUT YOU'ga

Ka ABOUT YOU pakub Sulle MUSTAL REEDEL vastupandamatuid soodustusi. Reedel, 25. ndal novembril 2022 saad varuda endale riideid uskumatute hindadega ja mis kõige parem - seda kõike kodust lahkumata! Säästa ennast rahvarohketest kaubamajadest ja küünarnükkidega kähmlemisest saamaks endale viimane sooduspakkumine. Telli mugavalt tugitoolist ning loobu pikast riiete vahetusruumi ja kassa järjekordadest. ABOUT YOU MUSTA REEDE sooduspakkumistest leiad jopesid, kleite, pükse ja palju muud, kuid ainult nii kaua kuni kaupa jätkub! Kindlusta omale head pakkumised enne, kui keegi teine seda teeb. Rõõmusta koos ABOUT YOU'ga jõulueelse aja üle ja säästa meie tasuta saatmise*, 100 päevase tagastuse ning tasumise kauba kättesaamisega!

Musta Reede KKK

Millal toimub musta reede soodustus 2022?

Reedel, 25ndal novembril 2022

Mis juhtub mustal reedel?

Mustal reedel langetavad paljud poed ja e-poed oma hindasid väga palju. Nii tõstetakse müüki ning kliendid saavad planeeritud jõuluoste palju soodsamalt osta.

Kui kaua kestab Must Reede?

Nagu ka nimi aimata laseb, siis Must Reede toimub reedel. Paljud poed alustavad soodustustega juba mõned tunnid varem ning pakuvad soodustusi terve nädalavahetuse. Enamasti kestavad Musta Reede kampaaniad vähemalt 3 päeva.

Musta Reede allahindluse populaarsed brändid