Otse põhisisu juurde
Logi sisse
Soovinimekiri
Ostukorv

Kõik, mida on vaja teada
Teksad: suurused ja nipid

Kõik, mida on vaja teada Teksad: suurused ja nipid
Teksad: suurused ja nipid643

Leia oma suurus

Tahaks leida hästi istuvaid teksaseid? Lihtsam öelda kui teha - kuni tänaseni! Kas teadsid, et brändid kasutavad erinevaid suurussüsteeme? Mõnel on rahvusvahelised suurused (XS, S, M, L jne), mõnel Euroopa omad (EU 40 jne) ning mõnel on Ameerika tollisuurused, mis põhinevad vööümbermõõdu ja pikkuse vahekorral. Loe edasi, et leiaksid just endale sobiva suuruse.

Kuidas ennast mõõta

Teksapükste suuruse määramiseks toimi nii:

Vööümbermõõt: mõõda ära oma tavapärane vööümbermõõt. Seisa lõdvestunult ja mõõda otse nahalt.

Puusaümbermõõt: mõõda puusade kõige laiema koha ümbert. Ära tõmba mõõdulinti liiga tihedalt ümber, sest muidu võivad teksapüksid liiga kitsad tulla.

Sääre sisepikkus: seisa põrandal paljajalu, lõdvestunult ja sirgelt. Jalad umbes 10 cm võrra harkis. Mõõda ära sääre sisepikkus hüppeliigeseni. Nõuanne: võimalikult täpse mõõdu saamiseks peaks keegi mõõtmisel aitama.

Sentimeetrid tollideks

Tollides toodud mõõdusüsteemi tarvis peaksid teisendama vööümbermõõdu ja pikkuse tulemused. Kehtib järgmine valem: 1 tollile vastab 2,54 cm. Jaga saadud väärtused 2.54 cm-ga. Näiteks vööümbermõõt 73 on ümardatult 29 tolli, sääremõõt 82 cm on ümardatult 32 tolli. Sinu ideaalne teksasuurus on seega W29/L32. Seda tabelit saab kasutada suunisena oma suuruse määramisel. Kui soovid kindla brändi pükse, siis leiab täpsemat infot selle konkreetse brändi mõõdutabelist.

Kõik, mida on vaja teada Teksad: suurused ja nipid

Ka avarad püksid peavad hästi istuma

Kas lemmikteksad ei istu enam hästi? Nende lihtsate nippidega saad need uuesti nagu valatult istuma panna ja selleks kulub alla 15 sekundi. Vaata videot, et näha, kuidas see käib.

Tee pikkadest teksadest lühikesed

Oled vanadest teksadest tüdinenud, aga ei tahaks neist veel päris loobuda? Mis siis ikka, muuda nad lühikesteks püksteks! Vaata videost, kuidas see käib.

false